YOGI MASALA 150g

Kód: 745
Neohodnotené
€11,90
Skladom

Celkovo zmes Yogi korenia pôsobí priaznivo na:
• imunitu
• liečbu nádchy, chrípky, angíny, zápalu
• zmiernenie kašľu, uvoľnenie hlienov
• zníženie hladiny cukru
• zníženie cholesterolu
• obličky, močové cesty
• duševnú pohodu, odstraňuje stres
• tráviace ťažkosti, pálenie záhy

Detailné informácie

Podrobný popis

Prvý z kolekcie čajov v krabičke z Čarovne, Yogi Masala. V krabičke nájdete spolu 150g zmesi rozdelenej do samostatných vrecúšok, ku ktorým sa viaže recept. Spolu si tak môžete uvariť až 6 litrov chutnej Masaly. Uskladniť ju po vychladnutí môžete v chladničke a v zatvorenej fľaši, kde vydrží 5 dní. Keď na ňu budete mať chuť, stačí ju už len zohriať.

Yogi korenie sa tradične skladá z ajurvédskych indických korenín ako napríklad zázvor, škorica, fenikel, čierne korenie, kardamón, klinčeky, pomarančová kôra a mnohé iné - zloženie sa môže sa meniť v závislosti od výrobcu. My si to naše vlastné pripravujeme podľa autentického receptu z korenín v najvyššej kvalite a čerstvosti.

ŠKORICA podporuje účinok inzulínu, znižuje celkový a LDL cholesterol a krvný tlak, podporuje pevnosť ciev a prekrvuje sliznicu žalúdka. Má antioxidačný, antibakteriálny a relaxačný účinok.
KLINČEKY sú zase známe anestetikum a antiseptikum. Obsahujú antioxidanty, triesloviny i flavonoidy, podobne ako pravý čaj, a tak pomáhajú v boji proti voľným radikálom a chránia bunky.
ZÁZVOR zlepšuje prietok krvi, uľahčuje trávenie a zmierňuje nádchu, angínu, kašeľ i bolesť hrdla. Zlepšuje celkovú obranyschopnosť organizmu, prečisťuje telo.
POMARANČOVÁ KÔRA odstraňuje tráviace ťažkosti a pálenie záhy. Používa sa aj na liečbu nespavosti a zlepšuje metabolizmus.
FENIKEL spája všetky pozitíva ostatných korenín – podporuje trávenie a chuť do jedla, uvoľňuje hlieny, odstraňuje kašeľ, prečisťuje obličky a močové cesty, znižuje stres i vysoký krvný tlak. Pre mamičky prospešná korenina, lebo podporuje tvorbu materského mlieka.

Dodatočné parametre

Kategória: Čarovňa
Hmotnosť: 150g
Výrobca: Čarovňa
Druh: Nečaj

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: