Hario V60-02 Ceramic Coffee Dripper Tyrkysovo-Zelena

Kód: 451
Neohodnotené
€23,50
Skladom

Tyrkysovo Zelený

Chceli by ste začať s alternatívnymi metódami prípravy kávy, ale neviete čo si vybrať? Hario V-60 Dripper je práve pre vás! Tento japonský výrobok vám umožní dostať maximum z vašej kávy jednoduchým a účinným spôsobom. Metóda filtráciou je zábavná a umožňuje experimentovanie s prípravou.

Detailné informácie

Podrobný popis    • Na prípravu vynikajúcej kávy budete potrebovať čerstvo zomletú kvalitnú kávu, filter, váš obľúbený hrnček alebo šálku a váhu.

 

    • Umiestnite filter do drippera a ten položte na nádobu, ktorú používate na servírovanie kávy. Proces extrakcie trvá len 3-4 minúty.

 

    • Ďalšou výhodou tejto metódy je veľmi jednoduchá údržba. Po použití jednoducho odstráňte filter a vyumývajte dripper tečúcou vodou, alebo v umývačke riadu.Chceli by ste začať s alternatívnymi metódami prípravy kávy, ale neviete čo si vybrať? Hario V-60 Dripper je práve pre vás! Tento japonský výrobok vám umožní dostať maximum z vašej kávy jednoduchým a účinným spôsobom. Metóda filtráciou je zábavná a umožňuje experimentovanie s prípravou.

Prekvapte svojich známych bohatou chuťou a arómou kávy, rovnako ako technikou prípravy. Hario V60-02 umožní pripraviť 300-500 ml kávy naraz, čo je dosť na veľký hrnček alebo dve menšie porcie.
Táto keramická verzia ponúka štýlový design dostupný vo viacerých farbách, výborný aj ako dekorácia vašej kuchyne. Jeho dominantná vlastnosť je udržiavanie teploty. Kónický tvar a špeciálne drážky zvnútra dripperu poskytujú dokonalý prietok vody.

Hario v preklade znamená "Kráľ skla". Tento preklad dokonale odráža úspechy spoločnosti. Značka bola založená v r. 1921 a odvtedy vyrába sklenené, keramické a kovové výrobky najvyššej kvality. Výroba je umiestnená v Japonsku, popri dôslednom dodržiavaní ekologických noriem.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: