Peace of cake

Kód: 220/500 220/100 Zvoľte variant
Neohodnotené
€18 €34 od €18
Skladom Na dotaz Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Peace of cake

 

Sladké espresso s plným krémovým telom a vyváženou ovocnou aciditou. Bobule, mandle a čokoláda. Pražením sa zvýraznila sladkosť dvoch vybraných káv, takže táto káva je ako sladký dezert, či už čistá alebo s mliekom.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Peace of cake

 

Sladké espresso s plným krémovým telom a vyváženou ovocnou aciditou. Bobule, mandle a čokoláda. Pražením sa zvýraznila sladkosť dvoch vybraných káv, takže táto káva je ako sladký dezert, či už čistá alebo s mliekom.60% Natural Kolumbia

 

Cupping skóre: 88,00

 
Spracovateľská stanica: Hacienda Venecia
Farmár: Juan Pablo Echeverry
Región: Caldas
Nadmorská výška: 1800 m.n.m.
Odroda: castillo
Spracovanie: natural

 

Hacienda Venecia je kávová farma so 100-ročnou tradíciou. V roku 2009 otvorili dvere návštevníkom, aby sa s nimi podelili o rozsiahle poznatky o kultúre kávy vrátane jej pestovania, spracovania, vývozu, praženia a predaja. Nachádza sa na vidieku v blízkosti andského centrálneho pohoria, neďaleko národného parku Los Nevados.

 

 

 

Kolumbia – Castillo – vyskytuje sa najmä v Kolumbii a má vysoké výnosy. Medzi kolumbijskými pestovateľmi je obľúbená vďaka svojej odolnosti voči leave rust.60% Natural Brazil


Chuťový profil: 85,25

Spracovateľská stanica: Buena Vista
Farmer: Daterra Coffee
Región: Cerrado Mineiro
Nadmorská výška: 1150 m.n.m.
Odroda: zmiešaná
Spracovanie: natural

Selektívny mechanický zber sa zvyčajne vykonáva, keď je na strome 40-60 % zrelej kávy, 5 % zelenej, 10 % nedozretej a zvyšok je vysušený. Každá káva má svoje jedinečné vlastnosti, preto sa pred vydaním objednávky na výber konkrétnej dávky vyberie vzorka, spracuje sa a upraží, aby sa skontrolovala očakávaná chuť. Triedenie sa vykonáva na špeciálne upravenom mokrom mlyne, kde sa najprv triedi na hustotu, čím sa odstránia nadmerné odrezky, a potom sa suché a prírodné zrná triedia od zrelých, nedostatočne zrelých a zelených.

Brazília – Zmiešaná odroda – Každá hotová šarža je ochutnaná pre presné chuťové profily a zmiešaná pre požadovaný chuťový profil. Po dokončení sa zrno pred zabalením do polyetylénových vriec pripravených na prepravu triedi podľa veľkosti, hustoty a farby.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Concept Coffee Roasters
Hmotnosť: 500g, 1000g
Štýl praženia: Espresso
Krajina pôvodu: Brazília, Colombia
Pražiareň: Concept coffee roasters
Spracovanie: Natural
Chuťový profil: Čokoláda, Mandle, Bobule

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: