MATCHA BARISTA 80g

Kód: 1829
Neohodnotené
€33
Skladom

VLASTNOSTI

  • Pôvod čaju: Uji Japonsko
  • Druh: zelený
  • Hmotnosť: 80g
  • Kompatibilita: s refillom 100g Matcha barista

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitná Matcha na použitie do baristiky a studenej kuchyne - ideálna na prípravu studených aj teplých nápojov ako latté, kokteily či smoothies. Nádherná zelená farba a lahodná chuť kvalitne spracovanej Tenche z kultivarov Gokou a Yamakai potvrdzuje vysokú kvalitu čaju.

Naša Matcha je veľmi čerstvo mletá, čím zaručujeme čerstvosť a teda kvalitu, ktorá je pri zelenom čaji pre dosiahnutie želaných pozitívnych účinkov absolútne nevyhnutná.

Na prípravu autentickej Matche len na báze vody a Matche vám odporúčame vybrať Okumidori Matchu s vyšším antioxidačným obsahom (nájdete v odporúčanom tovare nižšie).

Katechíny a polyfenoly v Matchi sú stonásobne účinnejšie ako vitamín C - tieto výsledky sú potvrdené Univerzitou v Kansase. Polyfenoly nás chránia pred voľnými radikálmi a UV žiarením a teda zlepšujú stav kože a pleti. Obsahuje vysoké dávky L-Theanínu, aminokyseliny, ktorá znižuje úroveň stresu a úzkosti a pomáha pri sústredení, zlepšuje pamäť a udržuje nás v sústredenej bdelosti spolu s kofeínom, ktorý do tela uvoľňuje pozvoľne, preto je jej účinok nenapodobiteľne dlhší, než napríklad u kávy. Nezabúdajme však, že nie je Matcha ako Matcha. Všetko závisí od kvality Matche.

Dodatočné parametre

Kategória: Čarovňa
Hmotnosť: 30g
Výrobca: Čarovňa
Druh: Zelený čaj

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: