BWT bestmax PREMIUM

Kód: 193/S 193/V 193/M 193/XL 193/2XL Zvoľte variant
Neohodnotené
€89 €109 €144 €220,80 €333 od €89
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Inovatívny filtračný systém, ktorý optimalizuje vodu priamo z vodovodu pre gastronomický priemysel - pre automatické kávovary, espresso kávovary a pre filtrovanú kávu. Vhodný filter aj pre domácnosti s jednoduchou montážou na vodovodnú batériu.

Best Water Technology (BWT)

Firma BWT patrí k popredným spoločnostiam v Európe so zameraním na technológie úpravy vody. Po  celom svete zamestnáva viac ako 2700 ľudí. Ich inovačné centrá sa neustále zaoberajú výskumom, vývojom a optimalizáciou procesov filtrácie, filtračných médií a systémov iónovej výmeny pre demineralizáciu, zmäkčovanie, dekarbonizáciu, membránových technológií atď.

Detailné informácie

Podrobný popis

BWT Bestmax premium

BWT Bestmax premium je dekarbonizačný cartridge. Systém úpravy vody tohto typu zariadenia je založený na iónovej výmene. Tento model obsahuje patentovanú technológiu [Mg2+], ktorá mierne zvyšuje obsah horčíka vo vode. Správnym nastavením spomaľuje tvorbu vodného kameňa. Je cenovo výhodný a nenáročný na prevádzkovanie. Univerzálny cartridge vhodný na filtrovanú kávu s plnším telom a espresso. Je možné ho nainštalovať v horizontálnej aj vertikálnej polohe. Tvorí ho 5-stupňová filtrácia, zložená z dvoch sedimentačných filtrov, dvoch uhlíkových filtrov a pásma, kde prebieha iónová výmena.
1. Filter pevných častíc na 200µm 2.Uhlíková filtrácia -zbavuje vodu chlóru, -ochraňuje iónový výmenník -zbavuje vodu baktérií a vírusov 3. BWT iónový výmenník 4.Technológia  [Mg2+] 5. Uhlíková filtrácia - zbavuje bypassovú vodu chlóru 6.Filter pevných častíc 5μm Žiadne zariadenie, ktoré má upravovať vodu pre kávovar a na pitie nezabráni tvorbe vodného kameňa na 100%. Na to, aby vaša káva chutila dobre musíte určité množstvo minerálov, ktoré tvoria vodný kameň vo vode zachovať. Destilovaná alebo deionizovaná voda nie je vhodná na pitie a je zdraviu škodlivá. Cartridge poskytuje úsporné riešenie, ktoré dokáže zlepšiť chuť výberovej kávy aj vody samotnej. Najefektívnejšia forma úpravy vody pre malé a stredne veľké prevádzky, pražiarne a showroomy

 

Best Water Technology (BWT)

Firma BWT patrí k popredným spoločnostiam v Európe so zameraním na technológie úpravy vody. Po  celom svete zamestnáva viac ako 2700 ľudí. Ich inovačné centrá sa neustále zaoberajú výskumom, vývojom a optimalizáciou procesov filtrácie, filtračných médií a systémov iónovej výmeny pre demineralizáciu, zmäkčovanie, dekarbonizáciu, membránových technológií atď. Produkty spoločnosti BWT sú najefektívnejšia forma úpravy vody pre malé a stredne veľké prevádzky, pražiarne a showroomy. Pracujete s výberovou kávou? Pijete kvalitné čaje? Chcete si užívať vaše nápoje konečne naplno? Voda je neoddeliteľnou súčasťou života. Vo väčšine nápojoch tvorí viac ako 98 percentný podiel. Pokiaľ vám nechutí vaša surová voda, nebude vám chutiť žiaden nápoj, ktorý z nej mienite pripravovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Veľkosť kartuše: 2XL, M, S, V, XL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: