Bio Cacao Latte 70g, Nu3o

Kód: 1545
Neohodnotené
€7,90
Skladom
Objav zmyselný nápoj, ktorý spája raw kakao s teplom a potešením, dodávajúc nový rozmer tvojmu dňu.

Detailné informácie

Podrobný popis


Vymeň rannú kávu za voňavý nápoj bohatý na antioxidanty s príjemnou vôňou kakaa a kokosu. Každodenné pitie kakaa prináša zlepšenie nálady, príliv energie a potenciálne výhody, ako je chudnutie, zdravie srdca, nižší krvný tlak, rovnováha metabolizmu a dokonca aj látky bojujúce proti rakovine.

Zloženie


Bio nealkalizované kakao (51 %), Bio kokosový prášok (30 %), Bio kokosový cukor (10 %), Bio ceylónska škorica (1 %)

Použitie  • použi cca 10g, čiže budeš mať 7 chutných šálok nápoja  1. Tradičná cesta: Ohrej mlieko a pridaj 2 lyžičky latte, premiešaj a máľ hotovo!

  2. Rýchla voľba: Použi latte mix, pridaj horúcu vodu a premiešaj.

  3. Vegánska alternatíva: Kombinuj rastlinné mlieko s latte mixom pre dokonalú vegánsku verziu.


Prečo si vybrať kvalitné zloženie?


Kakao je známe svojimi antidepresívnymi účinkami, antioxidačnou aktivitou, znižuje hladinu LDL cholesterolu a riziko vzniku krvných zrazenín. Už 1 lyžica kvalitného kakaového prášku obsahuje až 9 % odporúčanej dennej dávky železa, mangánu, horčíka a zinku.

Veľa ingrediencií sa často dováža z Ázie, kde majú na pestovanie nízke štandardy a všetko sa postrekuje chemikáliami. Uprednostni kvalitu namiesto kvantity! Priemernej kvalite kakaa sa vyhni zďaleka – môže ti viac poškodiť ako pomôcť. Ak chceš svojmu telu pomôcť, dopraj si naše zdravé latte v Bio kvalite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: