Kenya Kainamui AA KEEN Coffee

Kód: 1876
Neohodnotené
€17,50
Vypredané

Kvetinová, Delikátna, Šťavnatá

 

Kainamui: Túto továreň môžete nazvať jedným z „otcov zakladateľov“ našej komunity. Existuje od čias začiatkov špecializovanej kávy. Je to jedna z tých spracovateľských staníc, ktoré sú vždy na vrchole zoznamu našich obchodníkov. Preto sme sa nadšene tešili z ich nadšenia. Užite si túto klasickú kenskú kávu s náznakmi čučoriedok, hibiskusu a sušených marhúľ.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dodávateľský reťazec

Kainamui – Nordic Approach – Keen Coffee

Spolupráca

V Keen Coffee si vážime farmárov a ich tvrdú prácu. Preto keď sme počuli, že 'New Ngariama Farmers Cooperative Society' (FCS) poskytuje finančnú podporu školám a poľnohospodárskym potrebám, boli sme na pokraji sedadla. Ak obchody prebiehajú dobre, vrátia extra podiely prémii všetkým zapojeným farmárom. Lokálna komunita pozostáva z približne 1800 malých pestovateľov, ktorí prispievajú počas celej sezóny, vytvárajúc jedinečné a elegantné dávky kávy znova a znova.

Čerešne prechádzajú procesom suchého kvasenia. Potom sa umývajú a triedia vo vodných kanáloch. Nasleduje sušenie na zdvihnutých lôžkach. Táto dávka pozostáva z mixu odrôd: 'Ruiru 11', 'SL28', 'SL34' a novšej odrody 'Batian'.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Hmotnosť: 250g
Štýl praženia: Filter
Krajina pôvodu: Costa Rica
Odroda: Ruiru 11, Batian, SL28, SL34
Pražiareň: KEEN coffee
Spracovanie: Washed
Chuťový profil: Čučoriedka, Ibištek, Sušené marhule, Paradajkový džús, Pomaranč, Biele hrozno
Nadmorská výška: 1750 m.n.m.
Región: Kirinyaga
Výrobca: 1800 small holders
Spracovateľská stanica: Kainamui

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: