Costa Rica Danilo Salazar KEEN Coffee

Kód: 991
Neohodnotené
€18,50
Vypredané

Komplexná, sladká, hladká

Cítime sa, akoby to bola včera, keď sme stáli na jednom z kávových polí Danila, pražili sme jeho kávu späť v Utrechtu a užívali sme si ju s jeho tímom. Hrdý úsmev na jeho tvári bol bezkonkurenčný, sú to práve takéto vzťahy, ktoré nás motivovali! Bohužiaľ, Danilo zomrel pred dvoma rokmi, ale jeho synovia vystužili jeho odkaz, vytvárajúc kávy, ktoré kričia „Sme z Danilovej farmy!“, niečo, na čo by bol Danilo veľmi hrdý.

Toto espresso je jedinečné: komplexné a pritom hladké, so sladkosťou hnedého cukru, kyslosťou ríbezle a exotickými podtónmi lýchee.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dodávateľský reťazec

Christian & Greivin Salazar – Keen Coffee

Táto kostarická lahôdka je skutočný odkaz. Rok za rokom nás stále prekvapuje, takmer to cítime ako hru, ktorú už nemusíme hrať. Vždy, keď táto káva pristane na našom stolíku pri cuppingu, okamžite sa zhodneme: Táto káva sa vráti do našej ponuky! Takmer to cítime, akoby sme ju mali pokladať za jednu z našich všetkých časových klasík priamo z obchodovania. Pre tých, ktorí si užívali Keen Coffee od prvého dňa, Danilo môže byť zapamätaný ako prvý farmár z El Diamante, s ktorým sme spolupracovali. Ale toto zrnko je také prirodzené, ako môže byť, bez funky fermentácie, len jemná a čistá šálka. Bohužiaľ, Danilo už medzi nami nie je, ale po druhý rok po sebe jeho synovia Christian a Greivin dokazujú, že Danilo odviedol neuveriteľnú prácu pri odovzdávaní svojho odkazu. Takže aj keď už nebudeme môcť piť kávu priamo z rúk Danila, jeho duch žije ďalej vo svojich zrnách a zaslúži si za to pochvalu.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Hmotnosť: 250g
Štýl praženia: Espresso
Krajina pôvodu: Costa Rica
Odroda: Caturra, Red Catuai, H16
Pražiareň: KEEN coffee
Spracovanie: Natural
Chuťový profil: Hnedý cukor, Egreš, Liči
Nadmorská výška: 1750 m.n.m.
Región: West Valley, Narinjo
Výrobca: Danilo Salazar
Farma: San Christobal Del Llano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: