Nuova Simonelli appia II white

Kód: 1868
Neohodnotené
€2 160
Skladom

POUŽITÉ, fotky sú ilustračné

 
  • APPIA LIFE 2GR V = dvojpákový kávovar s volumetriou (automatické dávkovanie vody)
  • Profesionálny kávovar pre kaviarne so strednou a vysokou návštevnosťou
  • Inovatívna technológia pre výkon a spoľahlivosť
  • optimalizuje a zefektívňuje prácu baristu vďaka ergonomickému dizajnu kávovaru

Detailné informácie

Podrobný popis

Pákové kávovary Appia sú zárukou spokojnosti

Kávovar Appia, ktorý spoločnosť Nuova Simonelli predstavila v roku 2005, si získal celosvetové uznanie mnohých baristov. Je to vďaka tomu, že dokonale funguje aj (alebo najmä) v prípade náročnej prevádzky. Ľahko sa používa a dokáže vykázať naozaj vysoký výkon. Uplatnením moderného dizajnu s ohľadom na životné prostredie vznikol tento krásny model. Obstojí aj v náročnej prevádzke, ktorá hľadá pracovného koňa na prípravu prvotriednej kávy.

Rýchly kávovar do kaviarne

Vďaka ergonomickému dizajnu pomôže zvýšiť produktivitu. Podporí baristov pri dosahovaní lepších denných výkonov a pomôže im aj s jednoduchšou údržbou na konci zmeny. Ovládanie Push & Pull na šľahanie mlieka je už dobre známe, a preto sa používa aj v tomto modeli. Kávovar tiež zobrazí hladinu vody, tlakomer vás bude informovať o tlaku na kontrolu správnej extrakcie kávy.

Všetko, čo barista od kávovaru potrebuje

Každý chce mať spokojných zamestnancov. Appia Life je spôsob, ako to pomôcť dosiahnuť. Ohrievač šálok je prvok, ktorý uľahčuje prípravu a podávanie kávy. Šálky sa ohrievajú po celej hornej ploche, čím sa udržiava správna teplota nápoja na rýchle servírovanie. Nové tlačidlá boli vyvinuté s ohľadom na pohodlné ovládanie. Myslelo sa aj na ich správnu funkčnosť, ktorá bola v predchádzajúcich modeloch trochu kameňom úrazu. Teraz budú tlačidlá spoľahlivým partnerom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: