Colombia Nestor Lasso KEEN Coffee

Kód: 976
Neohodnotené
€22
Skladom

Baza, Toffee, Citrónová tráva

Pozrite, kto je späť! Jedna z najobľúbenejších káv v balíčku „superb six“ z minulého decembra: táto Bourbon Aji z Finca El Diviso. Nestor, ktorý prevzal farmu od svojich rodičov, už mnohokrát dokázal, že má väčšiu snahu ako priemerný pestovateľ kávy vyrábať niečo vysoko kvalitné s jedinečným alebo inovatívnym prístupom. Určite ho treba sledovať!

Detailné informácie

Podrobný popis

Dodávateľský reťazec

Finca El Diviso – CATA – Keen Coffee

Spolupráca

Nestor Lasso, meno, ktoré v súčasnosti nemožno ignorovať vo svete výberovej kávy. Tento génius je všade! Významný výkon pre týchto mladých farmárov, ktorí prevzali farmu od svojich rodičov približne pred piatimi rokmi. Nestor a jeho brat Adrian úzko spolupracujú s Jhoanom Vergarom (Finca Las Flores) pod názvom El Diviso. V priebehu tohto krátkeho obdobia si získali veľkú pozornosť. Považujte ich za špičky regiónu Huila, pretože od chvíle, keď títo traja mladíci spojili svoje znalosti, je kvalita káv ako táto „bourbon aji“ nepredstaviteľná mimo súťažného priemyslu. Vychutnajte si túto jedinečne spracovanú kávu prekypujúcu chuťami bazy, toffee a citrónovej trávy.

Podľa Nestora veľa mladých ľudí v jeho oblasti uprednostňuje odchod do mesta a nájdenie si kancelárskej práce alebo menej fyzicky náročnej práce, pretože si myslia, že pestovanie kávy nestojí za to. Ale keď si uvedomil, že špecializovaná káva ponúka reálnu možnosť ekonomického rozvoja a že navyše môže rozvíjať svoje znalosti o produkcii kávy, a najmä o procesoch, skutočne sa začal venovať pestovaniu kávy a špeciálnym metódam spracovania.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Hmotnosť: 250g
Štýl praženia: Filter
Krajina pôvodu: Columbia
Odroda: Bourbon Aji
Pražiareň: KEEN coffee
Spracovanie: Washed, Thermal Shock
Chuťový profil: Baza, Toffee, Citrónová tráva
Nadmorská výška: 1750 m.n.m.
Región: Huila
Výrobca: Nestor and Adrian Lasso
Farma: El Diviso

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: